O nas

Jesteśmy jedną z najdłużej działających kancelarii we Wrocławiu. Działamy prawie trzy dekady. Nie tylko to jest niekwestionowanym dowodem na rzetelność wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wiedzę, dobrą organizację pracy i bardzo bogate doświadczenie nabyte podczas współpracy z Klientami z większości działów gospodarki. To są nasze mocne stron, które można zamknąć jedną sentencją – szacunek do klienta.

Dążenie do realizacji śmiałych celów wraz z umiejętnym doborem współpracowników pozwoliły nam osiągnąć stabilną pozycje na rynku. Warto z tego skorzystać.

Nasze mocne strony

Doświadczenie i praktyka

Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie, jesteśmy na bieżąco z obowiązującym prawem, stale uaktualniamy naszą wiedzę.

Rzetelność
i uczciwość

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością i troską o interes Klienta.

Zaufanie

Nasi Klienci czują, że mamy do nich szacunek. Dlatego obdarzają nas ogromnym zaufaniem. Doceniamy to i nigdy ich nie zawodzimy.

Terminowość

Jeśli jest mowa o finansach, to warto być terminowym. Wiadomo nie od dziś, że czas to pieniądz. Dlatego dobra organizacja pracy pozwala nam być punktualnym. Nie boimy się też czasem zrobić czegoś „na wczoraj”.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który składa się z dwóch doradców podatkowych oraz kliku doświadczonych księgowych. Dążąc do perfekcjonizmu stale podnosimy kompetencje poprzez studia podyplomowe, udział w szkoleniach oraz szereg konsultacji.

Stały nadzór merytoryczny nad świadczonymi usługami księgowymi prowadzony jest przez doradców podatkowych. Dodatkowo, w celu zapewnienia wysokiej jakości usług współpracujemy z kancelarią prawną specjalizującą się w prawie handlowym.

W czym możemy pomóc?

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, kadr, płac, optymalizacji podatkowej i nadzorem nad działem księgowym w Twojej firmie. Wszystko na najwyższym merytorycznym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań naszych Klientów.

A poza biurem

Już od 6 lat współtworzymy najszybciej rozwijający się festiwal biegów górskich w kraju – Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy.

Do tego celu powołaliśmy Fundację Profit Maraton. Zajmujemy się nie tylko obsługą finansową, ale właściwie wszystkimi „kwestiami organizacyjnymi”. Obsłyga zawodników, organizacja zapisów, płatności, przelewów. Wszystkie kreatywne i usprawniające pomysły, koncepcje, projekty etc. wychodzą od nas. Sami też co nieco przebiegliśmy, bo lubimy wszystko liczyć – a najbardziej – pokonane kilometry.